Wzór obrączek nr: 7539 (Obrączki grawerowane)

złoto próby: 585 (14K)
Szerokość:
Rozmiar kobiety:
Rozmiar mężczyzny:
Cena:
(za parę bez kamieni)
Cena:
(za parę bez kamieni w wersji lekkiej)
Zamów przez telefon: 504 244 170
lub skorzystaj z formularza:
imię:
nazwisko:
telefon:
e-mail:
adres:
dostawa:
pytanie/uwagi:

Zastrzegay sobie możliwość zmiany ceny w przypadku wahań ceny giełdowej złota.

Bezpłatny grawer

Na wewnętrznej części obrączki możemy bezpłatnie umieścić grawer o długości nie przekraczającej 23 znaków - najczęściej jest to data slubu i imiona małżonków, ale może to byc także dowolny inny tekst.

Bezpłatna korekta rozmiaru *

Każdemu klientowi kupującemu obrączki w naszym sklepie jubilerskim przysługuje bezpłatna korekta rozmiaru.
* nie dotyczy wersji lekkiej

Dożywotnia gwarancja

Na wszystkie obrączki zakupione w naszym sklepie jubilerskim udzielamy dożywotniej gwarancji. W razie gdyby kiedykolwiek została ujawniona wada fabryczna zobowiązujemy się nieodpłatnie ją usunąć. Gwarancja nie obejmuje naturalne zużycia obraćzki, jednak nasza firma zapewnia możliwość odpłatnego jej odnowienia. W zakres gwarancji nie wchodzą też uszkodzenia mechaniczne wywołane w skutek nieprawidłowego użytkowania, które również mogą być usunięte przez nas odpłatnie.

Informacje dodatkowe

Każdy wzór obrączek możemy zmieniać kolorystycznie. Dostępne kolory to biały, żółty i różowy. Do wyboru mamy również różne rodzaje matów, najpopularniejsze to piaskowany i satynowany. Można także wykonać obrączki na podstawie zdjęcia lub Państwa projektu. Wszystkie wzory mogą być wykonane z materiału klienta. Jeżeli posiadają Państwo starą lub zniszczoną biżuterię tzw. złom złota, można wykonać z niej nowe obrączki.Jest to bardzo korzystna forma wykonania nowej biżuterii.
Nasze wyroby wykonujemy ze złota próby 585 (14 karat), gdyż biżuteria niższej próby np. 333 zawiera tylko 33% czystego złota, reszta to inne metale. Takie wyroby często ciemnieją i są mniej odporne na czynniki zewnętrzne. Często występują też uczulenia.
Do każdej pary obrączek klient dostaje certyfikat autentyczności.